Sevgili Deligurme Dostları,
Lezzetli ve yüksek kaliteli ürünler her zaman çok pahalı olmak zorunda değiller. Biz bu ürünlerin uygun fiyatlara satılabileceğini ve bu iş üzerinden bir işletme yönetilebileceğini göstermek için yola çıktık.
İthal ürünlerin tamamında direk ithalatçı firmalar ile çalışıyoruz. Sipariş sistemimize düştüğü an, eğer ürün bizim stoğumuzda yoksa, ürünün ithalatçı firması ile kontak kurarak hızlıca tedarik ederek sizlere ulaştırıyoruz. Bu esnada yaşanabilen sıkıntı, ürünlerin ithalatçı stoklarının erimiş olmasıdır. Bu durumda ise müşterimiz ile kontak kurarak ilgili ürünün tutarını iptal ederek siparişin kalanını iletiyoruz.
Kargo şirketi olarak UPS kargo ile çalışıyoruz. UPS kargoyu seçme nedenimiz genel bütüne kıyasla en güvenli şirket olması ve yerinde bulunamayan müşteriye tekrar ulaşıyor olması. Hizmet kalitemiz ile oldukça uygun fiyatlar ile kargo ilettiğimizi söyleyebiliriz.

Şişeli Ürünlerinizin Gönderimi


Donuk Ürün ve Peynir / ET İçerir Ürünlerinizin Gönderimi


dondurulmuş_ürün_kargo_deligurmedondurulmuş_ürün_kargo_deligurme_2
Satın aldığınız donuk ürünlerinizi CoolPACK ısı koruyucu paketlerimiz ile gönderiyoruz. CoolPack ısı paketi, metalize filmin, balonlu naylon veya PE köpük ile lamine edilmesi sonucu elde edilmektedir.
Bu ürünler ısı geçişlerini engelleyip, ürünleri ideal bir ısı seviyesinde tutma fırsatı sunarak, kolay bozulabilir ve ısıya hassas
ürünlerinizi ısı değişikliğinden kaynaklanabilecek zararlara karşı korur. Bu sayede satın aldığınız hassas özellikli ürünler zarar görmeden size ulaşır.
Kargo işlemleri hakkında yaşadığınız sıkıntıları şirket yetkilisi Fatih Döner’e telefon ile yahut [email protected] mail adresinden yazarak iletebilirsiniz.
Ofis Telefonu : 530 770 1366
( Pazartesi-Cumartesi 9:00 – 12:30 / 13:30 – 18:30 )
Yaşamınızda olması gereken keyifli anlar için lezzetli ürünleri uygun fiyatlar ile tüketin.
Sevgi ve Saygılarımızla,
Deligurme Ailesi