Mirpua Gıda, Fethi ve Fatih Döner biraderlerin hayali olarak 2013 yılında İstanbul, Fenerbahçe’de kuruldu. Gıda sektörü ile 2008 yılında Ankara Tunus Caddesinde işlettikleri LİKYA Bistro ve 2003 yılında İzmir Gazi Kadınlar Sokağında FLUX ile tanışan Döner kardeşler rotalarını hizmet sektöründen gıda ithalatı, toptan ve perakende gıda satışına çevirdiler.
Online ve perakende gıda satışı konusunda çalışmalar yürüten Döner biraderler, katıldıkları fuarlar ve uzun süren çalışmalar sonucunda İtalyan makarna üreticisi Dalla Costa Alimentare ile Türkiye Distribütörü olarak sözleşme imzaladılar. Bu anlaşmayı Yunanistan Sakız adası üreticiler birliği Mastihashop satış yetkileri takip etti ve  işe başladılar.
Zincir ve lokal marketlere giren ürünlerimizin ardından online mağazamız olan www.deligurme.com ve ilk perakende mağazamız açıldı.
2014 yılında Deligurme markası altında üretilen 52 yeni ürün ile, Deligurme markasının isim hakları alınarak, lokal bir marka haline geldi. Ankara’da açılan Deligurme Shop ile birlikte 3 satış kanalında birden çalışmaya başlayan Mirpua gıda, gıda alanındaki çalışmalarına ithalat ve zincir satışları ile devam etmektedir.
Anadolunun her köşesinden tedarikçiler ile çalışma ilkemiz, bu üreticilerin ürünlerinin değerinden satın alınması ve son kullanıcıya en temiz ve en lezzetli şekilde iletilmesi üzerine kurulmuştur.
Deli Gurme mağazamız Barbaros mahallesi Abay Kunanbay Caddesi 40/A adresindedir. Bize 530 770 1366 numaralı telefondan yahut [email protected] mail adresinden kolayca ulaşabilirsiniz.
Fethi DÖNER
Fethi DÖNERCEO / Managing Partner
Fatih DÖNER
Fatih DÖNERHead Of Sales / Managing Partner

Adres Bilgilerimiz


Deli Gurme Shop

Abay Kunanbay Caddesi No.40/A Kavaklıdere, Çankaya Ankara

312 446 3226 , 530 770 1366

Merkez Adres

Oran Mahallesi Zekai Apaydın Sokak No.29/8 Çankaya Ankara