Sign In

Hakkımızda

Yaşasın İyi Yiyecekler, Yaşasın Güzel Dükkanlar

Mirpua Gıda olarak 2013 yılında başladığımız Gıda İşi serüvenimize Deli Gurme markamız ile devam ediyoruz. Deli Gurme markası birlikte yol yürüdüğü işletmeleri seçerken Anadolu’nun güçlü kadın üreticisini, becerikli ve eli lezzetli Türk gıda girişimcisini ve gözünü yurtdışına dikmiş genç nesilleri yanında tutmayı amaçlıyor. Bizler Yaşasın İyi Yiyecek, Yaşasın Güzel Dükkanlar diyerek amacımızı belirledik, dileriz ki bu yoldan ayrılmayalım 🙂

Elimizden Gelenler Nelerdir

Deli Gurme büyük ölçüde bir küçük üretici dayanışması markasıdır. Kendi ürettiğimiz kuruyemiş ezmelerimiz ve ürettirdiğimiz sos ve tatlı ürünlerimizle markamızı oluşturuyoruz.

Deli Gurme olarak, ürün gamımız ve tüm gücümüz ile butik satıcıların yanında olmayı amaçlıyoruz. Özellikle kadın girişimlerinin çok arttığı bu dönemde her kim güzel dükkan ise biz orada olmayı arzu ediyoruz.

Mirpua Gıda olarak yeni açılacak ve iş yapış şekilleriniz şarküteri, fırın ve coffee shop olarak belirlemiş işletmelere satın alma danışmanlığı yapıyoruz.

Marka 2013 yılında Fethi ve Fatih Döner biraderler tarafından yaratıldı. Bir inanışa göre kardeşlerden biri biraz daha deli, diğeri biraz daha gurmedir. Lakin henüz doğrulanmadı.

Mirpua, gastronomi aleminde yemek için kullanılan harç olarak bilinir. Kerevizdir, soğandır, havuçtur. Biz bu üçlemeyi, kendi ürünlerimiz, butik üretici ürünleri ve ithal ettiğimiz lezzetler olarak anladık. Vizyonumuz bu 3’lüyü bir araya getirebilmek.

İletişim: Mirpua Gıda Ürünleri Tar. Tur. İnş. Rek. İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.

Oran Mahallesi Zühtü Tiğrel Caddesi No 27 C2 Blok P35 Çankaya Ankara

312 4463226 / 533 5701363

[email protected]

0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz BoşMağazaya Dön